+370 613 17515 (lt)

+370 671 53387 (Viber, WhatsApp)

Apie mus

Sveiki atvykę į 3D Juvelyrikos studija

3D Juvelyrikos studija yra pirmoji Kaune įsikūrusi kompanija, kuri profesionaliai užsiima papuošalų gamybos pramone, naudojant 3D technologiją ir kompiuterinį dizainą jų gamyboje.

“Mes esame čia tam, kad padėtume juvelyrams, kuriant unikalių modelių šedevrus bei mėgaujantis kūrybiniu papuošalų kūrimo procesu. Mes siūlome gaires, kaip būtų galima išvengti bereikalingų veiksmų ir galiausiai susikurti, kad ir pirmąjį prototipą ar išbaigtą gamin”

Jeigu turite idėją ar nuotrauką ir norite turėti Jūsų išskirtinio modelio papuošalą, nedvejodami registruokitės konsultacijai pas juvelyrą. Mūsų juvelyras, turintis ilgametę patirtį, padės Jums susikurti realų Jūsų vaizduotės modelį. Mes dalinamės nuotraukomis ir kita informacija su mūsų klientais dar iki modelio užbaigimo tam, kad būtume tikri, kad galutinis produktas, kurį gausite suteiks Jums teigiamas emocijas bei tikrą pasitenkinimo jausmą ….

Mes esame įsikūrę Kaune ir dirbame su klientais visoje Europoje.

KODĖL RINKTIS MUS

3D Juvelyrikos studiją sudaro talentingų bei kūrybingų juvelyrų ir dizainerių komanda, turinti daugiau nei 25 metų patirtį ir išsamias žinias juvelyrikos gamybos pramonėje. Mes glaudžiai ir individualiai bendradarbiaujame su kiekvienu mūsų klientu, kuriant ir plėtojant kad ir labiausiai unikalius bei originalius Jūsų fantazijos modelius. Ir nesvarbu, ar siekiama sukurti bižuterijos, prabangų papuošalą ar koncepciją Jūsų juvelyrikos kolekcijai!

Mes kuriame įvairiausių rūšių papuošalus ir aksesuarus: nuo sužadėtuvių žiedų, vestuvinių žiedų, koljė, apyrankių, auskarų ir reljefo dizaino, nuo paprasčiausių modelių iki sudėtingo be jokių apribojimų juvelyrikos dizaino.

Mes taip pat kuriame prabangius papuošalus privatiems klientams.

partneriai

Aukštos kokybės

Greitas pristatymas

24/7 parama

14 - Diena grįžta