+370 613 17515 (lt)

+370 671 53387 (Viber, WhatsApp)

3D modeliavimas

Kaip pradėti


3D modeliavimas


3D Juvelyrikos dizaino studija yra kompanija, teikianti itin profesionalias paslaugas juvelyrams ir privatiems klientams. Mes esame pirmoji kompanija Kaune, kuri profesionaliai užsiima papuošalų gamyba tam tikslui naudojant 3D technologiją ir kompiuterinį projektavimą.

OriginalProcessedr

3D PAPUOŠALŲ DIZAINAS


Su 3D Juvelyrikos studijos pagalba Jūs galite išreikšti savo idėją bei fantazijas, o mes Jums padėsime sukurti realų Jūsų vizijos modelį. Mūsų juvelyrų ir dizainerių kūrybinė komanda padės Jums įgyvendinti Jūsų dizainą ir idėjas pirmiausia sukuriant Jūsų modelio piešinį ir vėliau jį perkeliant į 3D kompiuterinį dizainą. Mes galime sukurti Jums vieną papuošalą arba visą eilę naujų papuošalų Jūsų ateities modeliui. Nedvejokite ir parašykite mums ar paskambinkite jeigu norite sukurti naują papuošalo dizainą. Mūsų juvelyrai Jums suteiks visapusišką pagalbą.

OriginalProcessedr

3D CAD MODELIAVIMAS


Papuošalo profesionalaus 3D modelio sukūrimas yra svarbiausia koncepcijos perkėlimo į realybę dalis. Mūsų talentingi juvelyrikos CAD dizaineriai bei juvelyrai padės Jums įgyvendyti savo projektą realybėje. Mūsų juvelyrikos CAD dizaineriai dirba kartu su profesionaliais ir patyrusiais juvelyrais. Būtent šis bendradarbiavimas ir padeda mums sukurti Jūsų asmeninius 3D papuošalų modelius su didžiausiu tikslumu bei kruopštumu. Viskas, ką Jūs turėtumėte padaryti, tai atsiųsti juvelyrikos eskizus mūsų juvelyrikos CAD dizaineriui ar tiesiog išsamiai aprašyti koncepciją.

OriginalProcessedr

3D RELJEFO DIZAINAS


Tikslaus ir patikimo Haut ar Bas reljefo dizaino sukūrimas yra viena iš sudėtingiausių 3D modeliavimo proceso dalių. Mūsų 3D CAD meistrai Jūsų fantaziją gali paversti realybe sukurdami unikalius trimačius efektus Jūsų modeliui. Jeigu mums pateiksite savo idėją ar Jums brangaus žmogaus nuotrauką, tai tada mūsų 3D CAD meistrai ir juvelyrai pavers Jūsų pateiktą atvaizdą ar fantazijas į realų meno kūrinį. Mes galime sukurti Jums Haut ar Bas reljefo 3D modelį, sukurti jo vaško ar aukso modelį pagal Jūsų pageidavimus. Jei turite fantazijos ar nuotrauką ir norite turėti pakabuką, monetą ar žiedą su Bas reljefu pagal savo vaizduotę, vienintelis dalykas, ką Jums reikėtų padaryti - užpildyti kontaktinę formą.

partneriai

Aukštos kokybės

Greitas pristatymas

24/7 parama

14 - Diena grįžta